Ankara’da Yeni Lüks Daireler

Ankara konut projeleri kapsamında yeni bir projeye başlandı. Bu projedeki evle, lüks dairelerde oturmak isteyen vatandaşlara göre dizayn edildi.

Ankara konut projeleri kapsamında yeni bir projeye başlandı. Bu projedeki evle, lüks dairelerde oturmak isteyen vatandaşlara göre dizayn edildi. Sur Ankara İnşaat projesi olan Beyhills Beytepe konutları, Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Çankaya’da yapılacak. 36 konutluk olan bu projede evler 4+1 seçeneklerinden başlıyor.

Son derece modern ve lüks olarak tasarlanmış olan bu evler aynı zamanda oldukça kullanışlı. İçinde giyinme odası, ankastre setleri ve ebeveyn banyosu da bulunan bu daireler, dubleks olarak yapılacak. Bu projede toplam 3 blok bulunuyor ve her blok içinde 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Bu proje toplam olarak 12 bin metre kare alan zerine inşa edilecek. Dairelerin boyutları ise 200 metre kare ile 400 metre kare arasında değişim gösteriyor.

Beyhills Beytepe projesi nerede yapılacak ve konut fiyatları nasıl;

Beyhills Beytepe projesi, oldukça merkezi bir konumda bulunması nedeniyle, çok sayıda kişinin dikkatini çekmiş durumda. Panora AVM’ye 20 dakikalık bir mesafede yer alan bu proje aynı zamanda Bilkent üniversitesine 10 dakika, Başkent üniversitesine ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Bu projede bulunan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 170 bin tl’den başlayarak 1 milyon 700 bin tl’ye kadar değişiyor. Daireleri satın alabilmeniz için banka kredisi imkânı da sunuluyor.

Projenin olanakları ise şu şekilde;

  • Tenis kortu

  • 24 saat güvenlik hizmeti

  • Yürüyüş yolları

  • Fitness salonu

  • Cafe ve restoranlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir