Ankara’nın En Büyük Projelerinden Biri Ön Talep Topluyor

Ankara konut projeleri kapsamında en yeni ve en büyük projelerden olan Kaşmir Premium Eryaman projesi, geçtiğimiz günlerde ön talepleri toplamaya başladı.

Ankara konut projeleri kapsamında en yeni ve en büyük projelerden olan Kaşmir Premium Eryaman projesi, geçtiğimiz günlerde ön talepleri toplamaya başladı. Ankara’nın Eryaman bölgesinde yükselecek olan bu proje dev şirketler olan Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklıkları ile gerçekleşecek. Oldukça büyük olan bu proje ile ilgili detaylar ise şu şekilde;

  • 4 kule ve 4 kısa bloktan oluşan bu projedeki eveler 4 oda ve 1 salon olarak tasarlanıyor.

  • Büyük bir alan üzerine kurulacak olan bu projede birbirinden farklı birçok imkân sunuluyor.

  • Çocuk oyun alanları, fitness, 24 saat güvenlik hizmeti, cafe, restoran, yüzme havuzu, sauna, yürüyüş alanları, dinlenme alanları, spor alanları ve kapalı ve açık otopark gibi çeşitli imkanlar sunan bu proje, şimdiden büyük ilgi görmeye başladı.

  • Kaşmir Premium projesinin Kaşmir Göl Evleri projesine yakın bir konumda bulunması ise talebin artacağını gösteriyor.

  • 209 yılında teslim edilmesi beklenen bu projenin satışlarına ise Nisan ya da Mayıs 2027 tarihlerinde başlanması bekleniyor.

  • Henüz ön taleplerinin toplandığı projedeki dairelerin fiyatları ve ödeme koşulları hakkında henüz bir açıklama yapılması. Proje ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Ancak buna rağmen gördüğü ilgi, beklenen ön talep sayısının fazla olmasından da anlaşılıyor. Ankara’nın en büyük projelerinden bu evlerin fiyatlarının ise uygun olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir