Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çankaya’da Arsa Satışı Yapacak

Ankara konut projeleri bakımından oldukça gözde şehirlerden biri. Son zamanlarda oldukça lüks konut projeleri ile çeşitli yaşam alanları yapılıyor.

Ankara konut projeleri bakımından oldukça gözde şehirlerden biri. Son zamanlarda oldukça lüks konut projeleri ile çeşitli yaşam alanları yapılıyor. Çankaya’da bu yerlerden biri haline geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ise Çankaya Lodumlu mahallesinde yer alan ve kendisine ait olan 1 adet arsanın satışını yapacağını açıkladı. İhale yoluyla yapılacak olan bu satış için gerekli şartlar sağlandıktan sonra 3 Mart 2017 Cuma günü yapılacak olan ihaleye girilebilir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü adresinde yapılacak olan ihalede satışa çıkan arsa için ilk bedel 109 milyon tl olarak belirlenmiştir. İhale için gerekli olan şartnameyi alabilmek için ise Müdürlüğe 100 tl ödemeniz gerekiyor.

İhaleye girmek isteyen kişilerden hangi belgeler isteniyor;

  • Nüfus müdürlüğü onayı olan ikametgâh adresi

  • Gerçek veya tüzel kişiler için kayıtlı olduğu odaya ait belge. Bu belgenin ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış olması gerekir.

  • Gerçek kişiler için noter onaylı imza beyannamesi, tüzel kişiler için de noter onaylı imza sirküleri

  • İhale şartnamesinde yer alan ve kurallara uygun olarak verilen teklif mektubu

  • İhalenin şartnamesinde belirtilen geçici teminat mektupları ya da teminat mektubu dışında olan teminatlar için gerekli olan makbuzlar

  • İhaleye vekaleten katılacak olan kişiler için geçerli olan ve noter onaylı vekalet beyannamesi ile birlikte vekalet edecek kişinin noter onaylı imza beyannamesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir