Çim Çit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Çim Çit yeni nesil bir üründür. Bu ürünün yeni nesil olmasının daha doğrusu yeni nesil denmesinin nedeni halı saha yapımında kullanılan çim halıdan farklı olarak bu çimli çit sadece yüzeylerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Çimenli Çit ürünü yerde kullanılmaz, kullanılması da tavsiye edilmez. Çimli Çit kullanımı itibari ve montajı oldukça kolay ve zahmetsizdir. İstediğiniz alana montaj yapabilir dilediğiniz […]

Çim Çit yeni nesil bir üründür. Bu ürünün yeni nesil olmasının daha doğrusu yeni nesil denmesinin nedeni halı saha yapımında kullanılan çim halıdan farklı olarak bu çimli çit sadece yüzeylerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Çimenli Çit ürünü yerde kullanılmaz, kullanılması da tavsiye edilmez. Çimli Çit kullanımı itibari ve montajı oldukça kolay ve zahmetsizdir. İstediğiniz alana montaj yapabilir dilediğiniz zaman söküp farklı bir alana (yer hariç) yüzeye uygulama yapabilirsiniz.

Nerelere Uygulanır:
Çim çit panel çit yüzeylerde, duvar üstü pano panel çitlere, tel örgü yüzeylerine, direk baba uygulaması olan alanlarda geri yapılmak sureti ile uygulama yapılabilir.

Tel Kalınlığı:
İçerisinde iki adet 1.60mm tel kalınlığı toplamda 3.20 tel kalınlığında 2 tel arasında 8cm’lik suni ham madde olan çimler keskin bıçaklar vasıtası ile kesilip sarım yapılmaktadır.

Çim Çit yükseklikleri:
Her bir ürün halı şeklinde sarılıp uzunlukları 10 metredir.
Çim çit yükseklikleri
50 cm
75cm
100cm
1.20cm
1.50cm
200cm

Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.zorlutel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir